Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 17.6.2019
Nepřítomné třídy-1012345678910
1.AKVČKVČ
1.BKVČKVČ
1.CKVČKVČ
2.AKVČKVČ
2.BKVČKVČ
2.CKVČKVČ
3.AKVČKVČ
3.BKVČKVČ
3.CKVČKVČ
4.AKVČKVČKVČ
4.BKVČKVČKVČ
4.CKVČKVČKVČ
5.AKVČKVČKVČ
5.BKVČKVČKVČ
5.CKVČKVČKVČ
8.AŠVZŠVZŠVZŠVZŠVZŠVZŠVZŠVZ
9.Cjinýjinýjinýjinýjiný
Nepřítomní učitelé-1012345678910
Bílková Jaroslava....
Held František....
Jankovičová Kristýna....
Ježová HanaRu....
Krausová Erika..-....
Krbečková Petra--..
Kunešová JanaLo......
Michlíková JarmilaA6De..........--
Petroušková Pavlína......
Pospíšilová Hana....
Rychlíková Ivana....
Slouková HanaRuLoKp-He..--
Sochorová JitkaPm------
Šlesingrová Hana....
Šoupalová Jana....
Vrzalová Miloslava....
Zouharová Pavlína....
Dvořáková Eva---
Změny v rozvrzích učitelů:
Bustová Hana2. hododpadáSemM8.A (Sem2)
3. hododpadáSemM8.A (Sem1)
4. hododpadáM8.A
Vassová Iva4. hododpadáAj5.B (A52)
Bílková Jaroslava5. hododpadáJF8.A (Fj8)+
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Hedbávná Hana5. hodsupl. (Su)6.C(94)
Jakubová Michaela4. hododpadáM9.C
Jankovičová Kristýna1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Ježová Hana3.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Koblihová Darina1. hododpadáAj8.A (A84)+
Kratochvílová Petra3. hodsupl. (Su)8.D(94)
Krausová Erika3.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Krbečková Petra3.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Kučera Mojmír5. hododpadáRj8.A (Rj81)+
Kunešová Jana3.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Loudová Terezie2. hodsupl. (Su)7.C(94)
3. hodsupl. (Kn)Aj6.D (A65)+(83)
5. hododpadáNj8.A (NJ83)+
Maierová Jitka5. hododpadáNj8.A (Nj81)+
Marvan Petr1. hododpadáAj8.A (A83)+
4. hododpadáAj5.C (A54)+
Mazalová Markéta1. hododpadáAj8.A (A85)+
4. hododpadáAj5.C (A53)+
5. hododpadáNj8.A (NJ82)+
Pajtina Luboš5. hododpadáInf5.C (I1)
Petroušková Pavlína3.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Poledniková Martina1. hodsupl. (Sj)Aj8.D (A86)+(Sbo)
5. hododpadáTv5.A
Pospíšilová Hana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Rumpelová Halina1. hodsupl. (Su)7.B(94)
2. hododpadáČj8.A (Sem1)
3. hodsupl. (Je)Prv3.C(86)
Rychlíková Ivana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Spáčilová Renata1. hododpadáČj1.C
2. hododpadáM1.C
Svobodová Jitka3. hododpadáHv5.B
Šlesingrová Hana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Šoupalová Jana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Vlček Michal1. hododpadáAj8.A (A81)+
2. hodspojeno (Sj)Aj4.B (A42)+(Sbo)
3. hododpadáHv4.B
Vrzalová Miloslava1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Zouharová Pavlína1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Dvořáková Eva1. hodsupl. (Mi)Čj4.A(49)
3.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-2. hod kulturně výchovná činnost
1.B1.-2. hod kulturně výchovná činnost
1.C1.-2. hod kulturně výchovná činnost
2.A1.-2. hod kulturně výchovná činnost
2.B1.-2. hod kulturně výchovná činnost
2.C1.-2. hod kulturně výchovná činnost
3.A1.-2. hod kulturně výchovná činnost
3.B1.-2. hod kulturně výchovná činnost
3.C3. hodPrv(86)suplujeRumpelová Halina(Je)
1.-2. hod kulturně výchovná činnost
4.A1. hodČj(49)suplujeDvořáková Eva(Mi)
2. hodAjA42(Sbo)spojíVlček Michal(Sj)
3.-5. hod kulturně výchovná činnost
4.B2. hodAjA42(Sbo)spojíVlček Michal(Sj)
3.-5. hod kulturně výchovná činnost
4.C3.-5. hod kulturně výchovná činnost
5.A3.-5. hod kulturně výchovná činnost
5.B3.-5. hod kulturně výchovná činnost
5.C3.-5. hod kulturně výchovná činnost
6.A3. hodAjA65(83)suplujeLoudová Terezie(Kn)
6.B3. hodAjA65(83)suplujeLoudová Terezie(Kn)
6.C3. hodAjA65(83)suplujeLoudová Terezie(Kn)
5. hod(94)suplujeHedbávná Hana(Su)
6.D3. hodAjA65(83)suplujeLoudová Terezie(Kn)
7.B1. hod(94)suplujeRumpelová Halina(Su)
7.C2. hod(94)suplujeLoudová Terezie(Su)
8.A1. hodAjA86(Sbo)suplujePoledniková Martina(Sj)
1.-8. hod výlet
8.B1. hodAjA86(Sbo)suplujePoledniková Martina(Sj)
8.C1. hodAjA86(Sbo)suplujePoledniková Martina(Sj)
8.D1. hodAjA86(Sbo)suplujePoledniková Martina(Sj)
3. hod(94)suplujeKratochvílová Petra(Su)
9.C1.-5. hod jiný důvod
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-2.hod - Bílková Jaroslava
1.B, 1.-2.hod - Šoupalová Jana
2.A, 1.-2.hod - Vrzalová Miloslava
2.B, 1.-2.hod - Rychlíková Ivana
2.C, 1.-2.hod - Pospíšilová Hana
3.A, 1.-2.hod - Jankovičová Kristýna
3.B, 1.-2.hod - Zouharová Pavlína
3.C, 1.-2.hod - Šlesingrová Hana
4.A, 3.-5.hod - Dvořáková Eva
4.B, 3.-5.hod - Ježová Hana
4.C, 3.-5.hod - Petroušková Pavlína
5.A, 3.-5.hod - Kunešová Jana
5.B, 3.-5.hod - Krbečková Petra
5.C, 3.-5.hod - Krausová Erika